Drobečková navigace

Úvod > Obec > Aktuality > OZNÁMENÍ SPOLEČNOSTI VAK PŘEROV s.r.o.

OZNÁMENÍ SPOLEČNOSTI VAK PŘEROV s.r.o.Oznámení o poklesu tlaku ve vodovodní síti dne 02.08.2022 v obcích Horní Nětčice, Dolní Nětčice, Soběchleby, Radotín, Oprostovice, Bezuchov, Lhota u Lipníka, Ústí a Skalička.

Vodovody a kanalizace Přerov, a.s. oznamují, že přistoupili k výměně věžového vodojemu v Opatovicích, který je s ohledem na stáří ve špatném technickém stavu a je tedy nutné provést výstavbu nového. Tato stavba bude probíhat v letních měsících roku 2022. S ohledem, že probíhají přípravné práce na zahájení dočasného zásobení obcí bez řídícího vodojemu, je nutné zrealizovat provizorní propojení na zásobovacích zařízeních. Práce spojené s tímto přepojením budou trvat cca 12 hodin v době od 7:00 do 19:00.

Upozorňujeme odběratele na pokles tlaku ve vodovodní síti a případně na možnost krátkodobého přerušení dodávky vody spojené se zvýšenými odběry v době špiček. V případě většího poklesu tlaku vody nebo krátkodobého přerušení dodávky vody informujte vodárenský dispečink na tel. 800 167 427 nebo na e-mailu: dispecink@vakpr.cz.

Dále upozorňujeme na možné zbarvení vody spojené s obnovou dodávky vody a tím vyvolanými změnami průtoků ve veřejném vodovodu i v domovních rozvodech v obcích Horní Nětčice, Dolní Nětčice, Soběchleby, Radotín, Oprostovice, Bezuchov, Lhota u Lipníka, Ústí a Skalička.

Podrobnější informace mohou odběratelé získat na bezplatné telefonní lince vodárenského dispečinku 800 167 427 nebo na e-mailu: dispecink@vakpr.cz.