Obec Lhota
oficiální stránky obce
Lhota
Lhota
Lhota
Lhota
Lhota
Lhota
Lhota
Lhota
Lhota

Vybraná aktualita

1. 11. 2019 Prodej živých ryb

Akce v okolí Lhoty


Předchozí 1

Listopad 89 v Hranicích

Datum konání
Konec
Typ

Třicáté výročí konce československého totalitního socialismu si v Zámeckém klub připomeneme diskuzním pořadem Listopad 89 v Hranicích. Spíš než o vzpomínkový večer by se mělo jednat o debatu, která přiblíží tehdejší společenské změny i těm, kteří Listopad 89 nezažili. Jistě se také dozvíme, jak aktéři tehdejších bouřlivých událostí vnímají následující vývoj, kterým Česko za tři desítky let prošlo. Rozjednána je účast Lumíra Fojtíka, Vladimíra Juračky, Jana Korába, Pavla Lukeše a Bedřicha Nováka, nicméně změna není vyloučena. Moderovat bude Jiří J. K. Nebeský, který se tématu věnoval v několika dějepisných textech.

Více

Turecko - dechberoucím Kurdistánem

Datum konání
Typ

Zatímco západ Turecka v čele s Istanbulem praská ve švech, východ země navštíví jen hrstka těch, co mají dobrodružnější povahu. Přesto a možná právě proto je pro mne oblast Tureckého Kurdistánu nefalšovaným klenotem. Divoké a liduprázdné hory zalité po celou dobu sluncem silně kontrastují s bujarým životem ve městech. Široko daleko jsme téměř jedinými Evropany. Tato oblast mě doslova uhranula nejen díky přírodním krásám, ale také výbornému jídlu a především fantastickým lidem. Přijďte si poslechnout o zážitcích s nimi, velehorách, městech, dobrém tureckém čaji, nezapomenutelné atmosféře Blízkého východu a mnoha dalších věcech.“ Pořádá Městská knihovna Hranice

Více

Ozzy Osbourne Tribute + Group of Cocks

Datum konání
Typ

Lidé se mohou těšit na nejznámější a v tuzemsku nejlepší revivalovou kapelu legendárního Ozzyho Osbourna s frontmanem zvaným Sedma, který rozdovádí posluchače v Zámeckém klubu. Podle fanoušků je to nejlepší Ozzyho revival, který kdy slyšeli a hlas zpěváka je prý jako originál. Další kapelou, která se představí je Group of Cocks.

Více

Datum konání
Typ

Více

One Novák Show

Datum konání
Typ

Uvolněná talk music show Petra Nováka v Zámeckém klubu. Scénář show je založený na spontánní improvizaci.

Více

10 LET BEAT VE SWINGU

Datum konání
Typ

Před deseti lety mnozí nevěřili v ambiciózní cíle brněnského B-Side Bandu. Dnes jsou společně s Vojtěchem Dykem headlinery festivalů, vyprodávají haly a míří za hranice. Než tak učiní, rozhodli se připomenout nejen českému publiku, ale i sobě, jak začínali a kde jsou dnes. Během koncertu s podtitulem "10 let Bea(ý)t ve swingu" zazní swingové aranže, se kterými kdysi vtrhli jako vítr na tuzemskou hudební scénu, i originální písně z dřívějších tour. Zlatým hřebem bude sada současných tanečních songů, které všichni fanoušci dobře znají. Na pódiu návštěvníci navíc uvidí originální projekce vtipně mapující průběh společné životní dekády. V rámci tohoto tour zamíří kapela i do Hranic na Moravě.

Více

Ondra Škoch & Napořád

Datum konání
Typ

Ondra Škoch & Napořád je hudební těleso, které vzniklo kolem skladatele a hudebníka Ondry Škocha (ex Chinaski) v okamžiku vydání debutové desky Řekni napořád. Ondra Škoch vydal letos v březnu pod hlavičkou vydavatelství Good Day Records sólové album Řekni napořád. Písně z alba, které opatřila texty Ondrova manželka Alice Škochová, mají Ondrův typický rukopis. Ten posluchači znají z období, kdy působil v kapele Chinaski a Nitky. Nálady moderních popových melodií z nového alba jsou inspirovány rockem, jazzem a nechybí například ani smyčcové kvarteto. Album Řekni napořád začalo vznikat v létě 2018 a Ondra Škoch si k jeho realizaci pozval své hudební kolegy a přátele – ex Chinaski dechovou sekci tvořenou Štěpánem Škochem a Petrem Kužvartem, zpěvačku Báru Polákovou, hráče na dechové nástroje Davida Ebena, jazzového klavíristu Ondřeje Kabrnu nebo kontrabasistu Petra Tichého. Některé texty písní jsou inspirované prožitky z rodinného života a jiné milníky Ondřejovy hudební kariéry. Na albu jsou i čistě instrumentální skladby. Produkce alba se ujal Jiří Mašek. Ondra Škoch & Napořád s Petrem Kužvartem – trumpeta a zpěv, Petrem Tichým – baskytara a kontrabas, Antonínem Jínou – bicí, Barborou Fialovou – zpěv, Josefínou Čermákovou – zpěv a hostujícím Janem Linhartem nebo Mejlou Matouškem. Na koncertě zazní jak nová tvorba Ondry Škocha, tak hitovky z období, kdy část skupiny působila v kapele Chinaski.

Více

LENKA FILIPOVÁ a hosté - Vánoční koncert

Datum konání
Typ

Vánoční koncert Lenky Filipové a jejích hostů v Divadle Stará střelnice.

Více

VÁNOČNÍ KONCERT

Datum konání
Typ

Koncert skupiny ARGEMA a krátké vystoupení dětského pěveckého sboru CANTABILE

Více
Předchozí 1

Fulltextové vyhledávání

17. 11. Mahulena, Den studentů

Zítra: Romana

 propagace_Ol_kraj_2018.jpg

propagace_Ol_kraj_2018.pdf

 

ÚŘEDNÍ HODINY

Pondělí  7:30  - 14:00
Úterý      7:30  - 14:00
Středa    7:30  - 14:00 
Čtvrtek    7:30 - 11:00,  15:00 - 19:00 hod.

Pátek zavřeno

PROFIL ZADAVATELE

www.profilzadavatele.cz/profil-zadavatele/obec-lhota_1135

Návštěvnost stránek

117787